• Špinenie po menštruácii

    Dobrý večer, už druhý mesiac, týždeň po skončení menštruácie začnem špiniť. Doteraz to bol len hnedastý výtok, ale posledné dva dni už aj tmavá zrazená krv. Posledná menštruácia bola pred dvoma týžďňami. Bolesti žiadne nepociťujem. Mám 34 rokov, som po dvoch sekciach a následnej sterilizácie. Z jedneho vaječníka mi odstránili cystu a nechali mi z neho kúsok na vytváranie hormónov, druhý bol dosť zdeformovaný./Podľa vysvetlenia lekárov/.

    Dobrý deň,
    je možné, že ide o intermenstruačné krvácanie, ovulačné, kedy počas ovulácie klesajú hladiny hormónov a sliznica sa neudrží.
    Nič to neznamená.