• Súrne potrebujem vedieť

    Príjemny dobry den pán doktor Záhumensky.Môj lekar mi predpísal SUNYA-antikoncepciau,jedno blistro som už využívala 21 dní(t.j25:3.2011) potom bola 7dnova prestavka,kedy dostanem Menštruaciu.Ale chcela by som sa spytať:nové blistro mam začať užívať na 7den,alebo až na 8den.Lebo v tom letačiku je to dosť nezrozumitelne napísane.A dalej som chranena aj v tej sedem dnovej prestavke ako nastala menštruacia,alebo musím sa nejak ešte chraniť ked dalšie blistro antikoncepcie budem užívať.A ešte mam jednu otazku na vas,neviete mi viac povedať o antikoncepcií LEJDY-ma menej hormonov,alebo je bez hormonov.Ďakujem čo najrychlejšiu odpoved.S pozdravom LEANA

    Dobrý deň,
    počas prestávky ste chránená a začnete to užívať po 7 dňovej prestávke, v rovnaký deň v týždni, ako ste začala s prvým balením.
    Antikoncepcia firmy LadeePharma (lejdy) je bežná hormonálna antikoncepcia, ktorá je na trhu aj pod inými názvami.