• Je aj ina varianta ?

    Dobry den : )
    Beriem antikoncepciu uz 3 ciklus .. citala som vsade ze ak je cloveku zle.. tak je to normalne, ze to byva z antikoncepcii ... tak ma to ukludnilo ..
    No rada by som sa Vas opytala.. ci je aj nejaka ina varianta ? Beriem tabletky len koli tomu, ze som mavala od zaciatku neskutocne bolesti ... ak som do seba nenahadzala tabletky a nezohrievala sa.. tak som umierala od bolesti .. Toto mi tisia :) Co som velmi rada ...
    Ide o to .. ze nepotrebujem antikoncepciu ako ochranu pred tehotenstvom :) Na babetko sa tesim ... ide len o to .. tlmit bolesti ...
    Nie su na to aj nejake kvapky ? alebo nieco podobne ? aby som nemusela brat Ant . kazdy den ?? Gynekolog mi povedal .. ze ziadne kvapky na to nie su ... no ant. by som nechcela velmi uzivat...
    Dakujem velmi pekne :)

    Dobrý deň,
    ak nepotrebujete antikoncepčnú ochranu, tak je aj iná varianta. 3 dni pred vypočítaným začiatkom menštruácie si dajte denne 1 tabletku ibuprofen 400 mg a berte ju až do konca menštruácie, nebudete mať bolesti a krvácanie bude o niečo slabšie.