• DANA

    Dobrý deň.Chcem sa opýtať,mám zavedené vnútromaternicové teliesko "multiload",v máji to už bude rok no sústavne mám medzi menštruáciami hnedý občas krvavý výtok.Bolesti nemám a môj gynekolók tvrdí,že teliesko tam dobre sedí,že s toho netreba robiť paniku.Mám SM preto som po pôrode volila mechanickú formu antikoncepcie.Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    nepravideľné krvácanie súvisí práve s cudzím telesom v maternici, lepší ako multiload je na to zrejme Mirena, ktorá hormonálne znižuje sliznicu a preto sa pri nej krváca menej.