• Antikoncenpcia

    Dobrý deň, užívam cca 20 rokov HAK pre mesiacom sa mi stalo ze som zabudla uzit HAK 1 den vynechania a mala som nechraneny pohlavny styk a nedostala som menstruaciu zacala som dalsie balenie HAK a urobila som si tehotensky test ktorý vysiel negativne moze byt tehotensky test skresleny kedze uzivam nadalej HAK samozrejme ze som objednana na vysetrenie a v mojom veku 50 rokov dakujem

    Dobrý deň,
    vo Vašom veku by to bol skôr zázrak. Tehotenstvo môžeme naoza vylúčiť, a osobne by som zvážil zmenu antikoncepcie za hormonálnu substitúciu.