• Antikoncepcia

    , Autor: Používateľ

    Dobrý deň. Mám dve otázky ohľadom antikoncepcie. Užívam Belaru, mám polycystické vaječníky. Je dostatočná ochrana kombinovať HAK s kondómom? Ďakujem

    A prosím vás cítim mierne pichanie v podbrušku. Môže to byť spôsobené praskaním cýst? Mám ich naozaj veľmi veľa na vaječníkoch. Nie je to tehotenstvo však? S priateľom používame popri HAK aj kondóm. Ďakujem

    Dobrý deň,
    HAK samotná, ak sa berie bezchybne tehotenstvo takmer na 100% vylučuje, ak to kombinujete s kondomom ste dokonale chránená.
    Pichanie v podbrušku určite nespôsobuje praskanie cýst, pri polycystických vaječníkoch sú tzv. cysty maličké do 1 cm a určite neprasakajú.