ADIDAS RETRO FIT DAY 2015-04-18

redakcia MAMA a ja | 15. apríl 2015
ADIDAS RETRO FIT DAY 2015-04-18

Zaži attack na svoje telo! Neváhaj a príď 18. apríla 2015  od 8:30 do priestorov RETRO Sport & Wellness na celodenný športový event určený pre ženy i mužov všetkých vekových kategórii.

Dejiskom sobotného športového dňa s názvom Adidas RETRO Fit Day  sa 18.4.2015  opäť stane najmodernejšie športové centrum v Ružinove RETRO Sport & Wellness v Bratislave.

Fitness podujatie pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórií sľubuje prezentáciu svetových noviniek v oblasti fitness programov.

Exkluzívne novinky aj najpopulárnejšie skupinové cvičenia v podobe najlepších domácich i zahraničných lektorov, hostí z Maďarska i Kanady.

Čakajú na Vás kondičné, vytrvalostné, posilňovacie i strečingové lekciebohatý sprievodný program.

Predstavíme exkluzívnu novinku v oblasti skupinových cvičení BodyAttack od LesMills jedného z najväčších poskytovateľov fitness programov na svete!

Okrem toho lekcie ako obľúbený Piloxing, Jumping, Hooping Fit,  Tabata a iné…

Pripravené budú rôzne súťaže, ochutnávky, merania a poradenstvo v oblasti správneho líčenia a zdravého životného štýlu pri športovaní.

Lektori okrem iného predvedú aj novú tréningovú kolekciu značky adidas na sezónu jar/ leto 2015.

 

Všetky cvičenia sa budú konať vo veľkej hale, ktorá pojme takmer 500 účastníkov. Doplnkové lekcie budú v sálach Core & Pulz a Fly & Box.

Záštitu nad podujatím čestne prevzal náš najlepší slovenský lyžiar, olympionik Adam Žampa, ktorý sa okrem autogramiády aktívne zapojí do podujatia.

 

K dispozícii bude aj tzv. press wall stena/#adidasretrofitday/, kde si účastníci po športovaní môžu urobiť spoločnú fotografiu.

Celým dňom bude interaktívne sprevádzať moderátorka Dagmar Dianová alias DIDIANA z Funrádia.  Každý kto raz vstúpi bude vtiahnutý energiou a nadšením z pohybu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K dispozícii bude aj stylistka Danica Raytchev ktorá poradí ako skombinovať jednotlivé prvky novej kolekcie. Vyhľadávanou určite bude  aj ochutnávka výrobkov značky Acai, Multipower a iné.

Viac na: www.retrosport.sk

Veríme že energia všetkých zúčastnených zahreje  viac, ako prvé jarné lúče J

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: