NOVEMBROVÁ Mama a ja je už v predaji!

NOVEMBROVÁ Mama a ja je už v predaji!
29.10.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Nalaďte sa na peknú jeseň s nami a buďte trendy mama.

Opäť zaujímavé témy a rozhovory pre Váš lepší pocit z rodičovstva a materstva. Prelistujte si novembrovú Mama a ja a užite si jeseň v pohode.

Z obsahu vyberáme:

Čo všetko je rizikové tehotenstvo? 

Stretávame sa s ním akosi častejšie, aj preto, že dnes už vieme omnoho viac o faktoroch, ktoré môžu tehotenstvo ohroziť, a zároveň pribúda žien s určitými zdravotnými problémami.

EQ VÝCHOVA

Emócie v živote a výchove dieťaťa

Sú dôležitou súčasťou nášho života a sprevádzajú nás na každom kroku. Niekedy nám pomáhajú nájsť ten správny smer, inokedy môžu byť pre nás záťažou. Ak chceme, aby nám v živote pomáhali, musíme sa s nimi naučiť pracovať a viesť k tomu aj naše deti. Kde a ako začať?

Vôňa mamy je pre pocit bezpečia najdôležitejšia 

Rozhovor s legendou predškolskej pedagogiky – Mgr. Jiřím Haldom

Kedy je dieťa pripravené na škôlku? Aká je generácia súčasných detí a prečo im často chýba empatia? Ako vzniká detský hnev a prečo tresty nemajú význam? Na tieto a mnohé ďalšie otázky sme konečne dostali odpovede.

ROZHOVOR: Som biomatka

– a je nám dobre!
 
Nikoho nepresviedča a neagituje. Žije život tak, ako to cíti a ako to jej a rodine vyhovuje. Svoj vidiecky spôsob života zachytáva na krásnych fotografiách a zdieľa na sociálnych sieťach. Fotografka a blogerka Katarína Filová. Dedinská mať.

Dozviete sa aj užitočné informácie o detskom kašli, ponúkneme pár ryžových receptov pre najmenších a posvietime si aj na darcov spermií.

Zostaňte v pohode s novembrovou Mama a ja. Už ju máte?

OBJEDNÁVAJTE TU: