Novembrová MAMA a ja: Čítanie (nielen) pre mamy

Redakcia | 3. november 2023
Novembrové číslo Mama a ja

Nie sme dokonalé, ale sme skutočné. Každá z nás sa musí vysporiadať s rovnakými či podobnými výyvami, ktoré prináša život s deťmi. A o tom je časopis Mama a ja.

"Život je plný nesúrodých a chaotických momentov, a je to v poriadku. Nechajme si priestor na chyby, na chaotické dni a na "nedokonalé" momenty. Napokon, to je to, čo robí rodičovstvo aj náš život skutočným, a v istých chvíľach i zábavným," prihovára sa v editoriáli aktuálneho čísla šéfredaktorka Gabika Zelinková.   

Čo vám prináša novembrové číslo Mama a ja?  

  • Máte toho veľa a cítite sa vyčerpane? “Čerešničkou na torte” v novembrovom vydaní je rozhovor s Nicoletou Macinskou o tom, prečo je dôležité žiť a nielen prežívať.
  • Inšpirujte sa chutnými receptami  pre deti z jesenných plodín, po ktorých sa budú určite oblizovať až za ušami a naviac im dodajú potrebné živiny.
  • 10 mýtov a faktov o bábätkách - odhaľte tajomné momenty materstva, aby vás už nič nečakane nezaskočilo.
  • Prinášame aj tipy, vďaka ktorým sa vaše deti budú vedieť oceniť, vážiť si samých seba a milovať svoje telo. 
  • Jesenné počasie dáva imunite poriadne zabrať, preto nevynechajte článok “Kedy je správny čas vziať bábätko k lekárovi, keď má kašeľ?”
  • Čakáte dvojčatá, trojčatá alebo nebodaj ešte väčší počet bábätiek? Nemusíte sa báť, v tomto čísle sa dočítate čo robiť v prípade, ak je detičiek v brušku viac.

Sme Vašimi sprievodcami na ceste rodičovstvom viac ako 20 rokov. Ak hľadáte inšpirácie, odborné rady, zaujímavosti a tipy, ktoré Vám pomôžu zvládnuť výzvy, sme tu pre Vás. 

CHCEM SI OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ  

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: