MODERNÉ MACOCHY: Spúšťame predpredaj knihy, aká tu ešte nebola!

Redakcia | 15. december 2023
MODERNÉ MACOCHY: Spúšťame predpredaj knihy, aká tu ešte nebola!

Búra stereotypy a predsudky spojených s pojmom macocha. Prináša príbehy žien, ktoré sa ocitli v úlohe macochy aj pohľad odborníkov z rôznych oblastí. Autorka Zora Inka Grohoľová vytvára fascinujúci obraz o tom, čo to znamená byť macochou v 21. storočí.

Moderné macochy 

V dnešnej dobe, keď mnohé rodiny vznikajú spojením partnerov s deťmi z predchádzajúcich vzťahov, táto kniha otvára dvere do životov tých „druhých“ žien. Žien, ktoré sa stávajú „novodobými macochami“, minimálne počas víkendov. Prináša aj príbehy skutočných žien, ich výzvy, radosti, ale aj starosti a boje pri budovaní vzťahov s deťmi svojich partnerov, ako aj s ich bývalými partnermi a manželkami.

Zameriava sa na búranie stereotypov a predsudkov spojených s pojmom macocha a ukazuje, že neexistuje jednotný návod, ako byť dobrá macocha. Namiesto toho povzbudzuje čitateľky, aby aktívne formovali svoje vlastné pochopenie tejto úlohy, s dôrazom na toleranciu a otvorenosť.

MODERNÉ MACOCHY: Spúšťame predpredaj knihy, aká tu ešte nebola!

Moderné macochy: Sprievodca pre každú ženu

Kniha je napísaná tak, aby sa čitateľka cítila ako pri rozhovore s blízkou priateľkou, ktorá ponúka podporu a porozumenie. Je to výborný sprievodca pre každú ženu, ktorá sa ocitla v úlohe macochy či na opačnej strane - matky detí, alebo pre kohokoľvek, kto hľadá lepšie pochopenie týchto moderných rodinných dynamík.

Autorka Zora Inka Grohoľová spolu s odborníčkami ako psychologička, terapeutka, advokátka, mediátorka, etnologička a behaviorálny vedec vytvára fascinujúci obraz o tom, čo to znamená byť macochou v 21. storočí.

Spúšťame predpredaj knihy, aká tu ešte nebola!

Teraz si môžete knihu objednať za výhodnú cenu v predpredaji TU

MODERNÉ MACOCHY: Spúšťame predpredaj knihy, aká tu ešte nebola!

Zora Inka Grohoľová je aj lektorkou v KLUBE MAMA a ja. Pozrite si videá s touto inšpiratívnou a charizmatickou ženou, ktorá prináša jedinečnú tému MACOCHY originálnym spôsobom.
Videá s témou prepletených rodinných vzťahov, v ktorých ste sa možno ocitli aj vy si môžete pozrieť TU.  

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: