Dovolenkujte v Bachledke – horskej destinácii so zážitkami pre všetkých

Bachledka | 2. august 2022
Bachledka
foto: Bachledka

Tatry už poznáte a hľadáte unikátny kúsok Slovenska pre tohtoročnú dovolenku? Objavte Bachledku, stredisko na hranici Pieninského a Tatranského národného park, obľúbený Chodník korunami stromov, novinku Kráľovstvo lesa Bachledka a ďalšie.

Bachledka sa nachádza iba pár kilometrov od Vysokých Tatier, v blízkosti rázovitého Ždiaru s goralskou kultúrou, s výhľadmi na majestátne Belianske Tatry a malebné Zamagurie. Zažite región s prírodnými klenotmi, ale aj UNESCO pamiatkami. 

Bachledka

Bachledka

Ubytujte sa priamo v Bachledovej doline, odkiaľ budú vaše zážitky už len na skok. Je len na Vás, či uprednostníte dizajnové Apartmány PANORAMA na vrchole Spišskej Magury, kam Vás pohodlne vyvezie kabínová lanovka alebo Apartmány BACHLEDKA priamo v centre strediska, pri nástupe na lanovku.

Celoročné rodinné horské stredisko Bachledka Ski & Sun a okolitý región ponúkajú rôzne možnosti na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Stredisko je bezbariérové, babyfriendly a plne vybavené pre pobyt s deťmi a kočiarmi. Okrem krásnych spomienok zaručuje aj komfort, ktorý sa začína 10-miestnou kabínovou lanovkou, ktorá vás vyvezie do centra služieb a atrakcií, na hrebeň Spišskej Magury. 

Zábava pre celú rodinu

Zažite v jeden deň zábavu, relax a zážitky celá rodina. Stačí sa len rozhodnúť, čo si zvolíte ako prvé. Zážitok v podobe prechádzky obľúbeným Chodníkom korunami stromov a 32m vysokej vyhliadkovej veže alebo rodinným dobrodružstvom v lesnom ihrisku Kráľovstvo lesa Bachledka, ktoré predstavuje novinku v podobe edukačno-zábavného lesného ihriska, ktoré nájdete v blízkosti Chodníka korunami stromov.

Bachledka

Okrem pevnosti rytierov, megatrampolíny či bludiska sa tu nachádza aj množstvo preliezok, zábavnej edukácie a iných atrakcií pre deti každého veku. Okúste aj adrenalín na bobovej dráhe a 67m dlhom suchom tobogane alebo sa vyberte na cyklotúru na e-bikoch z našej požičovne na vyše 130km zrevitalizovaných cyklotrasách v okolí. Doprajte si aj pôžitok v podobe obedu na terase Reštaurácie Panorama s najkrajším výhľadom na Tatry. Počas leta je pripravený i denný program s maskotmi, animáciami, či sokoliarmi.

www.bachledka.sk. Keď chceš zažiť viac

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: