C&A: Kolekcia pre novorodencov a bábätká

C&A | 23. jún 2022
C&A: Kolekcia pre novorodencov a bábätká
foto: C&A

Či už svojho drobčeka držíte pevne v náručí alebo len hladíte cez bruško, viete, že byť rodičom znamená zažiť lásku v jej najpravdivejšej a najúžasnejšej podobe. Ste tá najlepšia mama alebo ocko na svete, nech už sa deje čokoľvek. Milujete totiž bezpodmienečne.

C&A je tu, aby prežilo tieto chvíle s vami a vybavilo vás potrebným oblečením, ktoré sa ľahko nosí aj udržiava. Naviac všetky detské body, dupačky a overaly sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú tak veľmi šetrné pre citlivú detskú pokožku.

Dievčatko alebo chlapec?

Máte už celú výbavu pripravenú v ružovej alebo modrej? Alebo sa nechávate prekvapiť? V C&A nájdete bábätkovskú kolekciu v neutrálnych farbách. A ak by sa vášmu bábätku zachcelo na svet už skôr, C&A ponúka vo svojej newborn kolekcii oblečenie už od veľkosti 42 a širokú škálu doplnkov. 

Pokiaľ si neviete s výbavičkou rady, nechajte sa inšpirovať naším sprievodcom tu

CA

Aj vaše bábätko raz zaspí

Plače a vy neviete, čo ho trápi? Pochovajte, utíšte ho a potom sa pozerajte na najkrajší pohľad, ktorý sa vám naskytne - na svojho spiaceho anjelika. A že zaspíte spoločne? Nevadí, aj vy si zaslúžite odpočinok. 

CA

Kde končí všetka zelenina?

Začali ste s príkrmami a máte pocit, že všetko jedlo končí všade inde ako v ústach vášho malého neposedníka? Dobre sa pripravte a vybavte, v C&A nájdete veľký výber podbradníkov a multipackov body, ktorých kvalita zostane aj po častom praní.

CA

Kolekcia pre novorodencov a bábätká je dostupná v každej predajni C&A a na www.c-a.com

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: