dm drogerie markt

Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov

4.12.2020

Nakupovať v dm drogerie markt je sviatkom pre každú mamu. Všetko, čo bábätko potrebuje, nájdete pod jednou strechou. Sme radi, že spolu s dm drogerie markt tu máme ďalšiu skvelú súťaž! 

Čo môžete vyhrať?

  •  alverde baby detská umývacia emulzia a šampón, 250 ml

Šetrná a prírodná starostlivosť o pokožku celého tela. Detská emulzia a šampón s prírodnou receptúrou s výťažkom z Bio nechtíka obohatená o Bio mandľový olej jemne čistí citlivú detskú pokožku a jemné detské vlásky bez toho, aby ich vysušila. 

  • alverde baby detský krém proti zapareninám, 75 ml

Detský krém proti zapareninám je určený na začervenanú alebo podráždenú detskú pokožku. Jemná, prírodná receptúra s výťažkom z Bio nechtíka obohatená o Bio mandľový olej ošetruje, upokojuje a chráni citlivú detskú pokožku v plienkovej oblasti. Vďaka zloženiu s oxidom zinku a včelím voskom vytvorí na pokožke ochranný film a spoľahlivo chráni pred vlhkosťou.

  • alverde baby detský ošetrujúci krém, 100 ml

Detský ošetrujúci krém je vhodný pre ošetrenie a starostlivosť o citlivú detskú pokožku tváre a tela. Jemná prírodná receptúra s výťažkom z Bio nechtíka, obohatená o Bio mandľový olej chráni pokožku pred vysušením a jemne ošetruje suché miesta na pokožke.

  • babylove termoska, 1 ks

Termoska je ideálnym doplnkom pre pitný režim na cestách, pretože v nej udržíte nápoj dlho teplý alebo studený. Či už doma alebo na ihrisku, vaše dieťa bude mať vždy niečo na pitie. Je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a má praktický bezpečnostný zámok, ktorý sa dá otvárať a zatvárať jednou rukou. Veko je možné použiť aj ako pohár na pitie.

  • lifebook na rok 2021
dm drogerie markt

ZAPOJTE sa a odpovedzte na súťažnú otázku: Aký prírodný výťažok obsahuje nový rad produktov pre deti zn. alverde baby?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Veronika Mitaľová, Hanušovce nad Topľou
Bianka Bombarová,Banská Štiavnica 
Martina Jánošíková,Rimavské Zalužany