Súťaž

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

23.1.2023

Čo môžete vyhrať?

 • babylove bio jahodové čipsy, 12 g
  Sú skvelou pochúťkou pre malých i veľkých. Mrazom sušené jahodové čipsy majú lahodne chrumkavú chuť v 100 % bio kvalite. Sú prirodzene bez obsahu gluténu, bez pridaného cukru a aróm. Sú vhodné pre deti od 4. roku. 
 • Saubär detská umývacia pena, 250 ml
  Detská pena spoľahlivo umyje ruky a tvár vášho dieťaťa. Extra jemná a krémovo ľahká textúra ošetruje pokožku, zatiaľ čo prírodné účinné látky zachovávajú jej hydratáciu. Penové mydlo s hravým motívom zvieratiek je obzvlášť šetrné k pokožke a zodpovedá potrebám jemnej detskej pokožky. 
 • Balea krém na ruky, 100 ml
  Hebká textúra krému vyživuje pokožku a dodáva jej pocit pružnosti. Krém s olivovým olejom a pantenolom sa rýchlo vstrebáva a hydratuje pokožku na dlhý čas. Pokožka tela je tak vláčna, hebká a voňavá. 
 • dmBio kakaový nápoj, 400 g
  Má neodolateľnú čokoládovú chuť. Obsahuje najmenej 38 % kakaa a je vyrobený z čisto organických zložiek. Ideálny do vychladeného mlieka alebo ako teplý nápoj. Môžete ho použiť aj do obilninových, sójových, ryžových a mandľových nápojov. 
 • babylove bio kukuričné tyčinky, 30 g
  Lahodné chrumky sú ideálne ako občerstvenie medzi hlavnými jedlami, na doma aj na cesty. Kvalitné organické ingrediencie bez prídavku cukru (obsahujú len prírodné cukry), soli a aróm sú vhodné pre vaše deti už od 1 roku. Tyčinky sú vyrobené z prirodzene bezgluténovej zložky. Ich tvar a veľkosť presne sadne do malých detských rúk, a tak napomáhajú rozvíjať aj jemnú motoriku dieťaťa. 
 • Balea vankúšiky pod oči, 2 ks
  Intenzívna hydratácia a rýchla pomoc pri unavených očiach. Extra mäkké hydrogélové vankúšiky pod oči príjemne chladia jemnú pokožku okolo očí a pôsobia proti opuchom a tmavým kruhom. Kombinácia účinných látok hyalurónu a hydratačnej kaktusovej vody dodáva intenzívnu vlhkosť a vyčaruje osviežené a žiarivé okolie očí. Hydrogélová textúra produktu skvele priľne na kontúry okolia očí a pleť si z nej tak vezme všetko, čo potrebuje. 

Súťažná otázka: 

Ako sa volá kampaň spoločnosti dm, vďaka ktorej nakupujete za dlhodobo výhodné ceny? 

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Zdenka G. Bernolákovo, Petra P. Nové Zámky, Lucia N. Bratislava