Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dodatok - Zvlastna otazka - hygiene

    , Autor: faccetti

    Dobry vecer pani doktorka. Pred dvoma dnami som Vam zaslala otazku s nazvom "Zvlastna otazka - hygiene". Myslim, ze som sa zbytocne prelakla, a kedze Vas nechcem oberat o Vas drahocenny cas, netrapte sa s odpovedanim. Dakujem za tuto poradnu a vsetku vasu ochotu a rady. Prijemny vecer.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Už som odpovedala, dúfam, že som vás nevystrašila. Domáce Crp pokiaľ je to len ten test ako tehotenský nepovažujem za vyšetrenie s validnou výpovednou hodnotou.