• výtok a svrbenie

    , Autor: HappyM

    Dobrý deň, som v 26tt a už dva týždne pociťujem svrbenie, mám výtok, ale ten sa od začiatku tehotenstva nezmenil (biely riedky bez zápachu). Gynekologička mi na poradni povedala, že svrbenie je spôsobené výtokom, ktorý má dráždi.. pociťujem to najmä ráno po zobudení, kedy ho mám najviac. Dnes je však už svrbenie takmer neznesiteľne, hygienu dodržiavam, ráno sa hneď umývam, ale aj tak to veľmi svrbí…prosím neviete mi poradiť čo si volnopredajne na to kúpiť? Ďakujem

    Dobrý deň, skúsiť si môžete aplikovať Canesten krém a vaginálne tabletky. Pri pretrvávaní ťažkostí je však potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám realizuje výter z pošvy na kultivačné vyšetrenie, prípadne predpíše potrebnú liečbu.