• ziadne priznaky v 7tt+3

    , Autor: suzanas

    Dobry den pani doktorka, mam 28r. a som 1xtehotna. Po vynechani menstruacie a po 2pozitivnych testoch som navstivila sestricku svojho gynekologa (11.12.) a ta mi zobrala krv, aby sa tehotenstvo potvrdilo. Na druhy den mi povedala, ze som v 6tt a 3.dni a ze na 1.vysetrenie k doktorovi mam prist az 3.1.2013. Dnes by som podla sestrickinych slov mala byt v 7tt+3dni a ja nemam ziadne pocity, ze by som bola tehotna - absolutne nezvraciam, nevidim zvacsenie prs, nemam ziadnu zmenu v chuti jedal, iba sa mi nic nechce robit. Je to v tomto skorom obdobi tehotenstva normalne??? Alebo mam ocakavat ze to estelen pride? Je to sice divne, ale niekedy si prajem, aby som sa aspon raz rano vyvracala... Mam totiz chvilami obavy, ci to vo mne vobec zije a bojim sa, ze mi v novom roku povie doktor zlu spravu :( Vopred dakujem za odpoved a prajem pokojne prezitie vian.sviatkov.

    Dobrý deň prajem,
    niektoré ženy nemajú vôbec žiadne príznaky tehotenstva, nemusíte sa obávať. Držím palce.