• natahovanie sa v tehotenstve

    , Autor: odbornik6

    Dobry den chcem sa opytat ci moze natahovanie sa v posteli , nejako ublyzit babetku . Niekedy sa zobudim na bolest chrbta a mam strasnu potrebu sa natiahnut pri com dochadza aj k vtiahnutiu brusnch svalov .Moze toto uskodit babetku v 12 tyzdni tehotnosti?dakujem

    Dobrý deň,
    nemusíte sa obávať, dieťatko je uložené v tekutine, ktorá je nestlačiteľná, takže pri bežných pohyboch ako je "naťahovanie" mu nijak neublížite.