• Syndróm polycistickych vaječníkov

    , Autor: Ivula8

    Dobrý deň bola som u gynekologa kvôli nepravidelnej menštruácii a zistil mi ze mam pco. Chcem sa spýtať ci je šanca ze aj napriek tomu otehotniem. Alebo sú nejaké vitamíny na podporu ovulácie? Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, istá šanca na otehotnenie tu je. Vitamíny na podporu ovulácie neexistujú. Riešiť sa to dá užívaním hormónov, ktoré by mali upraviť cyklus alebo operačná liečba laparoskopický drilling vaječníkov. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý najlepšie pozná Váš nález a určí další postup.