• Bolesť v podbrušku

    Dobrý deň pán doktor, 14.4.2023 som mala poslednú menštruáciu a od 20.4 ako sa mi skončila mám stále bolesti v podbrušku ako pri menštruácii ale mám ten problém že má pýcha viac na ľavej strane, snažíme sa s partnerom aj o bábätko, už jedno dieta máme ale pred pôrodom prvej dcerky som takéto bolesti nemala tak neviem čo by to mohlo byt , či môžem cítit ovuláciu Lebo ešte nikdy predtým som takéto bolesti nemala a cyklus mám nepravidelný, ďdakujem za odpoved

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať aj o ovulačné boledti, nakoľko, ak dobre rátam, máte dnes 16. deň cyklu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Ak sa jedná o ovulačné bolesti, do dvoch dní by mali ustúpiť. Odsledujte si to. V prípade pretrvávania ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.