• Sekcia

    , Autor: sima0805

    Dobrý deň som 9týždňov po sekcii a chcem sa opýtať kedy sa môžem kúpať normalne vo vani plnej vody?stale sa len sprchujem lebo sa bojim aby som si neposkodila

    Dobrý deň, ste už po šestonedelí. Ak sa na to cítite, kľudne môžete. Ak neboli a nie sú žiadne komplikácie, aj čo sa týka hojenia rany, nemusíte sa obávať.