• Nuvaring

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať otázku, ktorá sa týka Nuvaringu. Nuvaring som začala užívať od 25.12., kedy začalo špinenie s malým množstvom krvi. Na ďalší deň som užila tabletku Escapelle, keďže to bolo nevyhnutné. Je teda možné, že táto tabletka by narušila správny "chod" Nuvaringu? A že by menštruácia po troch týždňoch nemusela prísť? Resp. po vysadení krúžku?
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    učinok Nuvaringu nenaruší, ste nadalej chránená ale môže dôjsť k poruche a nepravidelnostiam menštruačného cyklu. Menštruácia sa môže oneskoriť alebo prísť skôr aj napriek Nuvaringu.