• Krvacanie

    Dobry den volam sa katka...pred mesiacom mi bol odstránení polyp na krcku maternice histologia v poriadku cytologia tiez ...ale začala som špinit a následne aj krvácať silne po styku....lekar mi urobil kultivaciu...a navrhol hysteroskopiu...co.moze spôsobovať spinenie a krvácanie?? Môže to spôsobovať aj nejaká infekcia??? Ak nie tak pôjdem na hysterpskopiu ale nie pod celkovu Anesteziu ..chcela by som lokálnu...naozaj bolí ten vpich do krcka maternice??? Narkozu nechcem....uz som úplne zúfalá..strasne sa bojím

    Dobrý deň, krvácanie mesiac po výkone môže znamenať aj príchod menštruácie. Teoreticky sa môže jednať aj o infekciu. Takto sa V8m neviem bližšie objektívne vyjadriť. Hysteroskopia s a v lokálnej anestéze urobiť veľmi nedá. Odsledujte si to.