• Opakované svrbenie v okolí pošvy a mykózy

    , Autor: skajka123

    Dobrý deň,
    pred 5 mesiacmi som začala brať HAK Maitalon a odvtedy som mala tento problém niekoľko krát.Mala som už všeličo možné cez čipky,mastičky až po antibiotiká.Zhruba pred mesiacom mi urobili ster z pošvy kde mi zistili že mám v pošve streptokoka a prepísal gynoflor a antibiotiká.Dnes som bola u gynekologa znova,ktorý mi na základe výsledkov zo sterov predpísal Zinnat 500mg mne aj môjmu partnerovi, gynoflor a odporučil mi objednať si Urivac.Chcela som sa týmto opýtať , či môže HAK škodiť a tým robiť takéto problémy, či Urivac mi pomôže sa zbaviť týchto problémov a k čomu je dobrý Zinnat pri týchto problémoch.Ďakujem

    Dobrý deň,
    niekedy môže antikoncepcia znižovť obranyschopnosť oragnizmu, avšak väčšinou sa opakované infekcie pripisujú zvýšenej promiskuite alebo častšiemu pohlavnému styku.Ak máte stabilného partnera a vyhovujúce hygienické návyky nemala by mať antikoncpecia nič spoločné s opakujúcimi sa infekciami či už gynekologickými alebo urologickými(moč.mechúr)
    Zinnat sú antibiotiká, urivac je bakteriálny lyzát na podporu pri moč.infekciách.
    S pozdravom