• problem

    , Autor: bibikkk

    Dobrý deň čítala som tu príspevok o vitamíne C.Jeden deň (6ty deň pauzy) som vzala viac ako 1000 mg lebo som chcela zastaviť menzes. V ten večer som mala nechránený styk ale partner sa spravil mimo mna. Jw tam nejaké riziko otehotnenia?

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, ak užívate tablety hormonálnej antikoncepcie pravidelne, boli ste chránená aj počas pauzy, aj napriek jednorazovému užitiu vitamínu C.