• Sucha koza v pupku

    , Autor: Denyi

    Dobrý deň pan doktor,
    Pár dni si všímam, že mám vnútri pupku akoby suché supinky, ako keď sa supe koza spálena od slnka. Ostatné časti brucha sú úplne v pohode (na slnku som nebola). Som 18+2tt, bez ťažkosti, len ma zaujíma či je toto nejaký príznak, že niečo nieje OK. Brusko si denne premastujem olejcekom, alebo to moze byt tým?
    Ďakujem :)

    Dobrý deň,
    nazdávam sa, že sa nejedná o nič vážne, nie je to príznakom žiadneho vážneho ochorenia.
    Skúste si vytrieť pupok jemne olivovým olejom, malo by sa to zlepšiť. Ideálne olej bez prímesi chilli.