• Macmiror complex 500

    , Autor: Martina333333

    Dobrý deň,
    dnes som volala svojej doktorke, nakoľko sa u mňa v tehotenstve objavil žltý výtok. Nemá žiadny zápach, ani nie je sprevádzaný svrbením alebo pálením. Bez toho aby, mi urobila ster mi iba predpísala Mackiror complex 500. Nie je nebezpečné ho užívať, pokiaľ nie je 100% istota, že mám nejakú infekciu ? Som v 18 tt + 1 deň.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ster je nezmysel a dúfam, že už postupne tento zlozvyk u lekárov prestane. Mikróby v pošve sú veľmi dynamický systém a čo vyjde na kultivácii takmer nikdy nerobí problémy. Výtok samotný nemusí byť známkou infekcie, ak nemá iné prejavy, v tehotnosti je to časté.