• Znížené cytokiny

    Dobrý deň, som v 12 týždni (prirodzene 1 tehotenstvo) a na reprodukčnej imunologii mi pri odbere cytokinov vyšli znížené dve hodnoty
    CD3+ IFN-g 25,18 % 17,6 - 31,7 | | |* |
    CD3+ IL-4 0,4 % 1,35 - 5,31 *| | | |
    CD3+ TNF-a 40,48 % 32,2 - 53,6 | *| | |
    CD4+ IFN-g 14,84 % 10,6 - 20,9 | *| | |
    CD4+ IL-4 0,57 % 1,5 - 7,7 *| | | |
    CD4+ TNF-a 37,65 % 33,3 - 55,4 |* | | |
    CD4+IL-17 0,74 % 0,6 - 1,6 |* | | |

    Takéto hodnoty som mala aj pri prvom odbere v 6 týždni a mala som hraničné Nk bunky tak slm mala naordinovane inf intralipidy. Po 2 inf sa mi NK bunky upravili. Lekár mi teraz naordinoval injekcie igamplia. Mne sa to ale nepáči, žeby som do seba mala pichat nejaké injekcie.
    Čo si o tom myslite? Je táto liečba naozaj potrebná?

    Dobrý deň,
    toto je úplne mimo môj odbor, predovšetkým neviem, prečo Vám robia tieto odbery a na akú chorobu ste sledovaná a liečená imunologom. Musíte toto konzultovať s ním, ja naozaj netuším, akou poruchou trpíte a ako sa má liečiť.