• Druhe tehotenstvo, mykoza a kojenie

    Dobry den pan doktor,
    rada by som sa Vas opytala, mam 5 mesacnu dcerku, ktoru kojim ale uz aj prikrmujem (kojim 3 krat za 24 hodin, v noci nie). Prvu menstruaciu som dostala 3 a pol mesiaca po porode. Odvtedy nic ...viem, ze menzes sa moze oneskorit kedze kojim, s manzelom sme vsak mali nechraneny pohlavny styk ku koncu mojho cyklu ...teraz mi to meska asi 2 tyzdne.
    Dostala som vsak mykozu a pouzila som nato candibenne tabletky, ostava mi zobrat uz iba jednu tabletku. Zabralo to. Avsak dnes rano mi bolo dost spatne, mam pocit ze som opat tehotna. Neuskodila som babetku pokial som si dala Candibenne tabletky do posvy??? Musim dokoncit liecbu ? lebo sa teraz bojim ci som spravila dobre. Dakujem pekne

    Dobrý deň,
    candibene je plen bezpečné a doliečte sa, pri kojení býva menštruácia nepravideľná ale ak sa nechránite, tehotná možete byť, spravte si tehotenský test.