• Krvacanie v prvom trimestri

    Dobry den pan doktor,mala by som byt v piatom tyzdni.Lekarka mi urcila graviditu z HCG 987 ale na ultrazvuku bolo vidiet len dutinku,takze mi povedala ze to bude 4-5 tyzden. Na druhy den som sla na pohotovost,lebo som zacala spinit a lekar mi povedal ze to HCG neznamena ze som tehotna a ze nic nevidi,teda cinnost srdca a teda moze liecit len zive tehotenstvo,ze nepocuje ozvy.Podla MS by som mala byt v 8. tyzdni ale nech.styk som mala az dva tyzdne potom.Povedal mi ze mam ist zase na krv,aby mi zistila ci stupa HCG a ze preco mi to neurobila.Ale ze to asi nebude tehu.Tak ma vystrasil ze mi ostalo zle.Kto ma vlastne pravdu?To spinenie je slabe,svetlohnede,trva treti den.Dakujem

    Dobrý deň,
    ste tehotná, ale ku kvalite tehotnosti sa vyjadriť nedá, ak lekárka videla graviditu v maternici, stačí počkať cca. 10 dní a zopakovať ultrazvuk. Až 20% takýchto malých tehotností sa potratí a vstrebá.