• bolesti lavom boku

    Dobry den.som v 19tyzdni tehotenstva a boli ma casto brucho aj pycha ma v bokoch bolo mi povedane ze je to v poriadku ale teraz ma zacalo velmi casto pychat v lavom boku nie len pri pohybe ale aj ked lezim ci sedim je to velmi citlive stale citim ze to boli dokonca aj na dotyk ma to dost boli.Mam obavi ci to nie je vazne moj lekar ma dovolenku a pride az 6.9.Dakujem.Dovidenia

    Dobrý deň,
    pichanie je normálne, rastú vazy maternice, ale samozrejme bez vyšetrenia Vám neviem nič poradiť. Okrem toho ak by náhodou sa rozbiehal potrat, aj tak sa v 19. týždni nedá zastaviť.