• riziková poradňa

    Dobrý deň, čakám momentálne štvrté bábätko, 27tt. Všetky moje tehotnosti boli problémové, predčasne som sa otvárala, mala som bolesti, pri treťom som krvácala a bola hospitalizovaná, čo sa mi stalo aj teraz pri štvrtom, v 17tt. Podľa posledného usg mám ešte malý hematóm v maternici 2,4cm (pôvodne mal 8x6cm). V nemocnici som sa od žien dozvedela,že existuje riziková poradňa. Rada by som vedela, či mám právo sa tam prihlásiť a byť sledovaná okrem klasickej poradne aj tam. Potrebujem odporučenie od svojho gynekológa, prípadne iného odborníka? Ďakujem za odpoveď. Lucia

    Dobrý deň,
    predpokladám, že všetky tehotnosti dopadli nakoniec dobre, preto si myslím, že možno šlo u Vás o planý poplach.
    Pri nemocniciach by mali pracovať rizikové poradne, s Vašou anamnézou by Vás tam mohol Váš lekár odoslať. Skúste sa s ním o tom porozprávať.