• porod

    dobry den pan doktor 13.6 mam termin porodu,a chcem sa vas spytat ze napr.ked do 11.6 neporodim ci mozem byt 12.6.hospitalizovana a 13.6.mi porod vyvolaju.Porodnika si planujem zazmluvnit.Zalezi to asi aj na dohode s nim...co si o tom myslite?da sa to tak?

    Dobrý deň,
    všetko závisí na dovodoch a indikácii k indukci. Ak je tehotnosť v poriadku tak nevidím dovod na vyvolávanie porodu, ale ak máte svoje dovody (prítomnosť partnera a tak). Je to na dohode a zvyklostiach pracoviska.