• Dakujem p. Doktor

    pan Doktor,

    v mene vsetkych otcov a manzelov, ktorych manzelkam ste pomohli pocas tehotenstva riesit problemy ( a nam tym setrit nervy a vylety po pohotovostiach ) si tymto pripijam na vase zdravie ( no skoda, ze to nemozete byt ) a posielam pusu na celo.

    Dobrý deň,
    :)
    tak to ste ma pobavili :) viac ako niektoré príspevky.

    Na Vaše zdravie, ja si vypijem zrejme dnes, dorazil som do Bratislavy a mám dnes stretávku po 20 rokoch od maturity, idem okukať tie staré baby, moje spolužiačky :). Cestou som sa stavil vo Veľkých Bíloviciach, otcovi som priviezol Rulandské šedé v kabinete 2008 ročník, je vynikajúce.

    Náladu mám výbornú, počasie je super a Bratislava je taká krásna, už sú záhradky v centre. Blbé je, že rozkopali Strakovú ulicu, takže domov musím jazdiť autom cez celú pešiu zónu.
    Už sa teším pojdem sa prebehnúť pri Dunaji, z mostu SNP je občas vidno až na dno, Viedeň nám Dunaj až tak nešpiní ako voľakedy.