• Prietoky č.2

    Ešte raz dobrý deň pán doktor,
    už Vás nechcem zbytočne zaťažovať, ďakujem za povzbudenie a odbúranie stresu, do normálneho termínu porodu mi zostáva cca 14 dní, takže už to nejako dotiahneme.
    Len pre upresnenie k tým hodnotám prietokov, čo som uvádzala v predchádzajúcej otázke, to dnes na kontrole bolo dva dni po tých nameraných hraničných hodnotách, čiže v 37tt+5 bola hodnota po zlepšení 0, 65 - 0,66 !!!
    No comment.

    Ešte raz ďakujem.
    Erika

    Dobrý deň,
    :) hodnota prietokov je počítaný index. A rozdiel medzi 0.66 a 0.69 sú milimetre v meraní, čo je normálna chyba.
    Okrem toho - dozrievaním placenty klesá odpor v jej cievach a prietoky normálne časom klesajú. A keď sa vhodne podá oxyfilín, alebo magnézium, niekde dávajú aj infúzie s glukózou, tak to vyzerá, že Vás úspešne liečia :)

    To ako keď ja vidím, že si moj pes chce sadnúť, tak rýchle vydám povel sadni a on vyzerá poslušný.