• Bolesti po sekcii

    , Autor: Moleej

    Dobry den. Vcera mi bola robena sekcia a moj problem spociva v tom ze ked vyberali malu, neskutocne bolestivo tlacili do oblasti rebier, zaludka. Bolo to ozaj neznesitelne. Po par hodinach som zacala pocitovat bolesti v oblasti ako keby zlcnika, zaludka, krce, ze sa neviem poriadne ani nadychnut. Nezaberaju ani lieky na tlmenie bolesti. Cele beucho mam na pohmat velmi bolestive. Lekari tvrdia ze to sa deje pri sekcii, ze bolia rebra a stahuje sa maternica. no ja viem dychat iba velmi plytko ( ako keby som mala zlomene rebra ). Je to naozaj neznesitelna bolest. Stretli ste sa s niecim takym?? Pretoze odpovede lekarov su matuce, pre mna nezrozumitelne a nedostatocne. Mam velke bolesti a neviem si ani predstavit ako sa dnes po sekcii postavim na nohy :(
    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    je možné, že máte naozaj zlomené rebro, ja som sa s tým v reále tuším nestretol, ale viem si predstaviť, že sa to môže stať. Bolo by dobré spraviť roentgen hrudníka so zameraním na kosti. Rebro sa zhojí samé bez potreby liečby, ale aspoň sa zistí príčina bolestí.