• MD v 32tt

    , Autor: LenaD

    Dobrý deň, prosím ako je to s nástupom na materskú 8 týždňov pred termínom? Musí byť na to nejaký zdravotný dôvod a odporúčanie lekára alebo môže o to žena lekára požiadať bez nejakého dôvodu? Ide o to, že iný lekár dlhšiu dobu neodporúčal tehotenstvo kvôli určitej diagnóze, ale konečne sú výsledky ok, lieky mesiac vysanede a teda sa môžeme začať snažiť. Rada by som to stihla ako reťazovu matersku, ale časovo na snaženie ostávajú len dva cykly. Ak by bol možný nástup na MD v 32tt tak by bol ešte jeden "pokus" ak by tie dva náhodou nevyšli. Ďakujem

    Dobrý deň,
    nástup na MD 8 týždňov pred termínom určuje ošetrujúci lekár a vždy po porade s pacientkou. Myslím, že by to nemal byť problém vo Vašom prípade.