• Mozem otehotniet2

    Dobry den.
    Dakujem pekne za odpoved.Pisala som Vam ci sa da otehotniet ked do mna partner striekne so striekackou.Ano celkim sranda.Chcela som sa opytat v tedy sa nedostanu do tej stiekacky vsetky spermie a pocula som ze na otehotnenie by malo byt urcite mnozsto.alebo to staci aj trochu.A tym ze sa tie spermie siakaju do striekacky nazbijaju sa tym?Ako vlastne dloho ziju spermie na suchu a v tele?
    Dakujem pekne za odpoved.
    Prajem pekny den

    Dobrý deň,
    stačí troška spermii, vlastne na oplodnenie teoreticky stačí jedna životaschopná spermia. Takže aj pomocou striekačky to ide, je to vlastne princíp inseminácie.