• tehotenstvo????

    chcem sa opytat ci je mozne otehotniet v takom pripade ze partneri sa miluju ale on sa do nej nevystrieka - cize da si pozor.a druha otazka je ci je mozne otehotniet ak hned uz na zaciatku vzrusenia muz vsunie penis do zeny a miluju sa ale nevystieka sa do nej - opat da si pozor a povedzme si - napr.vystrieka sa na brusko.- vieme ze uz na zaciatku vzrusenia u chlapa dochadza k uvolnovaniu sekretu, ktorý može obsahovat spermie ale ake je tam to percento otehotnenia ak este k tomu zena nema plodne dni a je si 100% ista s plodnými a neplodnými dnami???

    Dobrý deň,
    až 37 párov, zo 100 ktoré rok používajú prerušovanú súlož otehotnie, úspešnosť je podobná Billingsovej metóde plodenia detí.
    V súčasnej dobe sú obe metódy zastaralé a neprijateľné.