• Veľmi silná menštruácia

    , Autor: Dengie

    Dobry deň chcem sa opýtať čo mám robiť. Brala som duphalostan 10 dní 2xD. V pondelok som dostala menzes a vsetko ok ale včera večer som začala veľmi silno krvácať a krvácam stale. Keď sedim,stojim akebo som na wc vždy cítim také čľup a mokro. Je to normálne alebo my hrozí kyretáž? Z ktorou som nie celkom stotožnená a popravde ju nechcem.

    Dobrý deň,
    na toto neviem odpovedať, pretože mám iba málo informácii. Po vysadení gestagénov môže dôjsť k silnému krvácaniu, a závisí na ultrazvukovom náleze. Okrem toho je dôležitý aj vek pacientky a ostatná anamnéza.