• Citlivosť

    Dobrý deň, mám otázku. Môže byť žena v obdobi ovulacie alebo den, dva po citliva zo spodu na dotyk ? Cíti take podraždenie ? Sledujem si to už dlhý čas vysledky u gynekologa, urológa su OK ,ziadne vytoky, palenie sem tam svrbenie ale to už mam pocit že je to psychického charakteru. Po čase mi zaberie sprej vulvovagi, kusok štipe potom je to ok. Pridem si už chora len či to je realne. Skusala som už všetko a čim viac sa snažím a zameriavam sa nato je to horšie. Stále to prejde len mi to už vadí. Ďakujem pekne

    Dobrý deň,
    v období ovulácie prudko klesá hladina pohlavných hormonov - estrogénov, takže si viem predstaviť, že sa to môže prejaviť aj vo forme nepríjemných pocitov v oblasti vulvy. Netreba to riešiť.