• Kŕče po misoprostole

    Dobrý deň pán doktor, po MA mi bola vo štvrtok podaná prvá dávka misoprostolu, v piatok druhá na docistenie. Už po prvej ale bolo embryo preč, zostala vystelka maternice. Mám celkom silné kŕče v podbrušku už 4 dni, užívala som najprv Novalgin, potom som prešla na Ibalgin. Je to v poriadku mať stále bolesti a byť na liekoch od bolesti už 4 dni? Na kontrolu mám ísť až v stredu. Teplotu nemám, ani iné ťažkosti. Krvácanie je už slabšie. Ďakujem

    Dobrý deň,
    nie je to obvyklé, odporučil by som vyšetrenie, či tam nie je aj nejaká iná komplikácia (napríklad vzácna kombinácia mimomaternicovej tehotnosti a vnútromaternicovej). Navštívte pracovisko, kde Vám vydali lieky.