• Tehotenstvo po kyretazi

    Dobrý deň, bola som na čistení, v 6tt tehotenstva, injekcia mi bola pichnuta ale po ultrazvuku, deň nato, lekár v nemocnici usúdil, že je potrebné čistenie, nevedela som aké môžu byt alebo nemusia byt následky po zákroku. Viete mi objasniť, či bude problém s budúcim otehotnením, pripadne udržaním tehotenstva? Je čistenie nebezpečne alebo sa neodporúča? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    otehotnenie by nemal byť problém, ale výkon zvyšuje riziko predčasného pôrodu a problémov s pôrodom placenty. Preto sa snažíme riešiť potraty liekmi.