• Herpes???

    Dobrý večer pán doktor, ďakujem pekne za Vašu odpoveď.Tie problémy,ktoré som opisovala v otázke predtým mám 3týždne,zvonku nemám žiadne vyrážky,len vo vnútri,je možný takýto dlhý priebeh gen.herpesu?5deň užívam Herpesin 400mg 3x denne a necítim žiadne zlepšenie.Ďakujem ešte raz za Váš čas a rady.

    Dobrý deň,
    pri tzv. prvovýseve (prvý výskyt infekcie) môže byť priebeh zdlhavý a veľmi dramatický, ale bez vyšetrenia neviem 100% potvrdiť diagnózu. Herpesin je účinný na začiatku výsevu, neskôr už priebeh neovplyvní. Možno by bolo dobré zvážiť aj infektologické vyšetrenie.