• prasknutý kodóm

    Dobrý deň mám dosť vážny problém a to ten, či môžem alebo nemôžem byť tehotná. Totiž v sobotut.j 20.8.2011, sme mali s priateľom sex, samozrejme, že sme použili kondóm, ale problém je v tom, že keď bol vo mne, tak sa roztrhol a nejak sme to nezaregistrovali a cca necelú minútku sme to robili s roztrhnutým kondómom. Ale, priateľ sa do mňa neurobil, urobil sa až potom, keď sme prestali. A ja som mala neplodné dni a on predtým vypil pivo. Myslíš, že môžem byť tehotná?

    Dobrý deň,
    áno možete, kondóm je síce dobrá ochrana, hlavne pred pohlavne prenosnými ochoreniami, ale ako antikoncepcia občas zlyháva.
    Riziko je malé, ale reálne, počkajte na menštruáciu, ak nepríde, spravte si tehotenský test. Ak príde dajte si napísať hormonálnu antikoncepciu. Pivo nemá na otehotnenie vplyv.