• Dotaz

    Dobrý den. chci se zeptat na možnost těhotenství. Prášky beru pravidelně, ani jednou sem nezapomnela. Ale s přítelem jsme meli styk a ten den vecer sem si vzala v obvyklou dobu prasek ale po dvou hodinach jsem prasek vyzvracela kvuli viroze. BYlo to asi před 14 dny. Chci se tedy zeptat jestli prasky pusobi i kdyz jsem jeden vyzvracela. BYla to 9. pilulka v pořadí. Menstruaci jsem mela jako obvykle. Od 19.7 do 23.7.

    Dobrý deň,
    závisí na tgypu antikoncepce, když je s obsahem etynilestradiolu 20 mg a méně, tak při vynechání tablety není spolehlivost zaručena, když obsahuje 30 mg tak 24 hodinové vynechání není problémem.