• Vzsadenie tabletiek

    Prosim Vas o odpoved 9 rokov som uzivala antikoncepcne tabletky Triguilar teraz ho neuzivam1,5mesiaca chcela by som otehotniet bolo by to moje tehotenstvo preto by som chcela vediet za aky cas po ich vysadeni mozem otehotniet?A este mam jednu otazku ako som ich prestala uzivat zacali mi v prsiach bolesti podoba sa to ako ked sa robi mlieko pocas tehotenstva chcem vediet ci to je stoho ze neuzivam tie tabletky.Za odpoved vam velmi dakujem.

    Dobrý deň,
    otehotnieť možete hneď po vysadení. Bolesti prsníkov sú z vysadenia tabletiek, prsníky sú bombardované estrogénmi, tabletky majú na prsy blahodarný vplyv.