• Pomoc

    dobrý deň mám 16 rokov a beriem antikoncepciu a som ešte stále panna vraj to musím brat pre prípad že by sa niečo stalo :) mala som menštruáciu a mám zapachajuci výtok dosť dlhú dobu ešte keď som nebrala neviete prečo to mám či to nieje dáke ochorenie ? a ešte sa chcem spýtať či môžem mať pohlavný styk až po 7 daňovej pauze antikoncepcie alebo môžem aj cez
    To je všetko ďakujem vám :)

    Dobrý deň,
    styk bezpečne môžete mať od 7. dňa užívania prvého balenia, potom ste chránená aj počas pauzy.
    Zapáchajúci výtok môže byť dôsledok poruchy baktérii v pošve, alebo možno aj zabudnutého tamponu (ak ich užívate), je vhodné vyšetrenie u gynekologa.