• Antikoncepcia Drovelis

    Dobrý deň, užívam antikoncepciu Drovelis. Začiatkom augusta ju budem brať už štvrtý mesiac. Do dnešného dňa špiním je to buď čiernej alebo červenej farby. Stále sa to strieda. Niekedy viac a niekedy menej. Keď to ani na začiatku štvrtého mesiaca neprejde, tak je problém s antikoncepciou? Musím prejsť na inú? Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň,
    prvé tri mesiace je takéto špinenie časté, sliznica maternice sa prispôsobuje na nové podmienky, ak by to pretrvávalo dlhšie, naozaj je vhodné zmeniť typ antikoncepcie. Potrebné by bolo aj vyšetrenie na vylúčenie inej príčiny (polyp, myom).