• Čierne uhlie

    Dobrý deň,
    S priateľom sme mali pohlavný styk, pričom ejakuloval mimo mňa. Beriem HAK Maitalon ale užívala som cierne uhlie 2 dni kôli tráviacim ťažkostiam. Nemám sa obávať tehotenstva alebo treba užiť este núdzovú antikoncepciu pre istotu? Ďakujem

    Dobrý deň,
    ak ste neužila čierne uhlie zároveň s Maitalonom, nemal by byť jeho účinok ovplyvnený. Ak ste mali prerušovaný styk, šanca na otehotnenie je naozaj veľmi malá a netreba ďalšie oaptrenia.